Hodoňovice 2016

Jak už to každoročně bývá, patří poodpustový týden farnímu táboru. Letos to bylo v termínu od 15. 8. do 21. 8. 2016 a jako tradičně se konal na salesiánské základně v Hodoňovicích u Bašky. Společně s 33 dětmi jsme prožili krásný týden plný her, zážitků, legrace ale také menších úrazů a odřenin jak už to na táborech bývá. Herní program se rok od roku liší, vždy podle hlavního tématu tábora. Letošní rok byl ve znamení olympijských her, a proto jsme se také rozhodly pro stejné téma. Děti si zahrály nespočet her plné běhání, přemýšlení, kreativity, zručnosti, přesnosti. Nejvíce oblíbené mezi dětmi jsou bahenní překážky, které letos opět nemohly chybět. To nejdůležitější však byla týmová spolupráce a kamarádský duch. Jako každoročně míváme na táboře dobrý kolektiv, je to také ovlivněno tím, že se děti a mládež již navzájem znají.

Za celý kolektiv vedoucích, kteří mají celý tábor na svědomí, bych rád poděkoval dětem a mládeži za účast a doufáme, že příští rok se shledáme ve stejném případně vyšším počtu.

 

Zde můžete shlédnout několik fotografií.

http://farnost-koberice.rajce.idnes.cz/Hodonovice_2016/